AGENDA

Bijgewerkt op: 25-09-2022
Jaaragenda 2022 – 2023
December
dinsdag 13 december 20.00-22.00u Bestuursvergadering JCAS
Vrijdag 16 december 19.00-21.00u 6e ronde onderlinge Geweercompetitie
Zondag 18 december 9.00-12.00u 4e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Schijndel
Januari 2023
Zondag 8 januari 10.00-12.00u 7e ronde onderlinge Geweercompetitie
Maandag 9 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie Trommen en Bazuinen Kring Maasland te Nuland
Woensdag 11 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie SAT Kring Maasland te Heeswijk
Maandag 16 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commisssie Standaardrijden Kring Maasland te Drunen
Dinsdag 17 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie Schieten Kring Maasland te Nuland
Vrijdag 20 januari 19.00-21.00u 8e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zaterdag 21 januari 18.00-23.00u Gemondse Quiz
Maandag 23 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie Jeu de Boules Kring Maasland te Gemonde
Dinsdag 24 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie Vendelen Kring Maasland te Dinther
Zaterdag 28 januari 13.00-16.00u Jaarvergadering Commissie Jeugd Kring Maasland te Loon op Zand
20.00-?????u Uitslag Gemondse Quiź bij Kloosterzicht
Februari
Zondag 5 februari 9.00-12.00u 5e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Gemonde
10.00-12.00u 9e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zondag 12 februari 9.00-12.00u 6e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Liempde
Vrijdag 17 februari 19.00-21.00 10e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Maart
Zondag 5 maart 10.00-12.00u 11e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zondag 12 maart 9.00-12.00u 7e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Boxtel
Vrijdag 17 maart 19.00-21.00u 12e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zaterdag 25 maart ??? Activiteiten derde
Zondag 26 maart 9.00-12.00u 8e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Schijndel
April
????? NBFS toernooi Kruisboog op wip
Zondag 2 april 9.00-14.30u 6 Kringen Jeu de Boules toernooi te Gemonde
10.00-12.00u 13e ronde Onderlinge Geweercompetitie
09.30-13.30u 1e Bondsconcours te Berkel
Vrijdag 14 april 19.00-21.00u 14e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zondag 23 april 9.00-12.00u Reservedatum kruisboogschieten dommelgroep
14.00-19.00u Activiteiten derde
Zondag 30 april 10.30-13.00u Afkampen Kruisboogschieten dommelgroep te Gemonde
Mei
Donderdag 4 mei 19.30-20.45u Opluistering Dodenherdenking
Zondag 7 mei 10.00-12.00u 15e ronde Onderlinge Geweercompetitie
09.30-13.30u 2e Bondsconcours te Enschot/Heukelom
Vrijdag 19 mei 19.00-21.00u 16e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zondag 21 mei Hele dag Gildedag Kring Maasland te Nuland
Zaterdag 27 mei ? 15.30-20.00u Gilden Crans Gestel te Den Dungen
Maandag 29 mei 10.00-17.00u Jaarmarkt Gemonde
Juni
Zondag 4 juni 10.00-12.00u Afkampen Onderlinge Geweercompetitie
Dinsdag 20 juni 19.00-23.00u Midzomerconcours te Esch
Zondag 25 juni 13.00-19.00u Gemonds Open Jeu de Boules Toernooi
Juli
Zondag 16 juli 09.30-13.30u 3e Bondsconcours te Esch
September
Zondag 3 september 09.30-13.30u 4e Bondconcours te Gemonde
Zondag 17 september 11.00-18.00u NBFS VTBS te Oploo
Oktober
Zondag 1 oktober 9.00-20.00u Koningschieten Gilde JCAS
12.00-18.00u NBFS Geweerschieten Kring Peelland
Zaterdag 7 oktober 9.00-17.00u NBFS Federatiedag Provinciehuis te Den Bosch
15.00-20.00u Kermisschieten JCAS
Dinsdag 10 oktober hele dag Nieuwe Koning JCAS uithalen
November
Dinsdag 14 november 20.00-22.30u Jaarvergadering Bond Haaren te Gemonde