Gilde Gemonde

AGENDA

Bijgewerkt op: 04-05-2023
Jaaragenda 2023
Januari 2023
Woensdag 4 januari 19.30-23.45u Nieuwjaarsreceptie gilde JCAS
Zondag 8 januari 10.00-12.00u 7e ronde onderlinge Geweercompetitie
Maandag 9 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie Trommen en Bazuinen Kring Maasland te Nuland
Woensdag 11 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie SAT Kring Maasland te Heeswijk
Maandag 16 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commisssie Standaardrijden Kring Maasland te Drunen
Dinsdag 17 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie Schieten Kring Maasland te Nuland
Vrijdag 20 januari 19.00-21.00u 8e ronde Onderlinge Geweercompetitie afgelast
Zaterdag 21 januari 18.00-23.00u Gemondse Quiz
Maandag 23 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie Jeu de Boules Kring Maasland te Gemonde
Dinsdag 24 januari 20.00-23.00u Jaarvergadering Commissie Vendelen Kring Maasland te Dinther
Zaterdag 28 januari 13.00-16.00u Jaarvergadering Commissie Jeugd Kring Maasland te Loon op Zand
20.00-?????u Uitslag Gemondse Qui┼║ bij Kloosterzicht
Februari
Zondag 5 februari 9.00-12.00u 5e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Gemonde
10.00-12.00u 8e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zondag 12 februari 9.00-12.00u 6e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Liempde
Vrijdag 17 februari 19.00-21.00 9e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Maart
Zondag 5 maart 10.00-12.00u 10e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zaterdag 11 maart 08.30-16.00u NL Doetdag
Zondag 12 maart 9.00-12.00u 7e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Boxtel
14.00-17.00 Activiteiten derden
Vrijdag 17 maart 19.00-21.00u 11e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Dinsdag 21 maart 20.00-22.00u Algemene Ledenvergadering JCAS
Zaterdag 25 maart 14.00-19.00u Activiteiten derden
Zondag 26 maart 9.00-12.00u 8e ronde kruisboogschieten dommelgroep te Schijndel
Vrijdag 31 maart 19.00-21.00u 12e ronde Onderlinge Geweercompetitie
April
Zondag 2 april 9.00-14.30u 6 Kringen Jeu de Boules toernooi te Gemonde
09.30-13.30u 1e Bondsconcours (geweer) te Berkel
Vrijdag 14 april 19.00-21.00u 13e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Vrijdag 21 april 08.30-12.00u Koningsspelen St. Lambertusschool op Datmunda
18.30-20.30u 1e ronde Onderlinge Kruisboogcompetitie
Zondag 23 april 9.00-12.00u Afkampen Kruisboogschieten Dommelgroep te Gemonde
14.00-19.00u Activiteiten derden
Dinsdag 25 april 18.00-24.00u Beravond gilde JCAS bij gildehuis de Schuif
Vrijdag 28 april 18.30-20.30u 2e ronde Onderlinge Kruisboogcompetitie
Zondag 30 april 10.00-19.00u NBFS toernooi Kruisboog op wip te Rosmalen
Mei
Donderdag 4 mei 19.30-20.45u Opluistering Dodenherdenking
Zaterdag 6 mei 14.00-20.00u Activiteiten derden
Zondag 7 mei 09.30-14.00u 2e Bondsconcours(geweer) Enschot/Heukelom
Vrijdag 12 mei 19.00-21.00u 14e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Vrijdag 19 mei 19.00-21.00u 15e ronde Onderlinge Geweercompetitie
Zondag 21 mei Hele dag Gildedag Kring Maasland te Nuland
Vrijdag 26 mei 18.30-20.30u 3e ronde Onderlinge Kruisboogcompetitie
Maandag 29 mei 10.00-17.00u Jaarmarkt Gemonde
13.30-16.30u Activiteiten derden
Juni
Vrijdag 2 juni 18.30-20.00u 4e ronde Onderlinge Kruisboogcompetitie
Zaterdag 3 juni 20.00-01.00u Gemondse Pubquiz
Zondag 4 juni 10.00-12.00u Afkampen Onderlinge Geweercompetitie
14.00-20.00u Activiteiten derden
Vrijdag 9 juni 18.30-20.30u 5e ronde Onderlinge Kruisboogcompetitie
Zaterdag 10 juni 10.00-17.00u Activiteiten derden
Dinsdag 20 juni 19.00-23.00u Midzomerconcours te Esch
Vrijdag 23 juni 18.30-20.00u 6e ronde Onderlinge Kruisboogcompetitie
Zondag 25 juni 13.00-19.00u Gemonds Open Jeu de Boules Toernooi
Vrijdag 30 juni 18.30-20.30u 7e ronde Onderlinge Kruisboogcompetitie
Juli
Woensdag 5 juli 18.30-24.00u Gilde Crans Gestel te Den Dungen
Vrijdag 7 juli 18.30-20.30u schietronde en afkampen Onderlinge Kruisboogcompetitie
Zondag 16 juli 09.30-13.30u 3e Bondsconcours (geweer) te Esch
Augustus
Vrijdag 25 augustus 19.00-23.59u Keizer Jos Geerts verschieting
Zondag 27 augustus 10.30-14.30u Vrienden van het gilde
September
Zondag 3 september 09.30-13.30u 4e Bondconcours (geweer)te Gemonde
Zondag 10 september Hele dag Gildedag Hogeloon
Zondag 17 september 11.00-18.00u NBFS VTBS te Oploo
Oktober
Zondag 1 oktober 9.00-20.00u Koningschieten Gilde JCAS
12.00-18.00u NBFS Geweerschieten Kring Peelland
Zaterdag 7 oktober 15.00-20.00u Kermisschieten gilde JCAS
Dinsdag 10 oktober hele dag Nieuwe Koning gilde JCAS uithalen
Zaterdag 14 oktober hele dag NBFS Federatiedag 2023
Zondag 15 oktober 14.00-19.00/20.00u Activiteiten derden
Zondag 22 oktober 13.00-20.00u Dommelgroep ontmoetingsdag
Zondag 29 oktober 10.00-12.00u Allerheiligen op het kerkhof "den Hogert"
November
Dinsdag 14 november 20.00-22.30u Jaarvergadering Bond Haaren te Gemonde
Januari 2024
Zaterdag 13 januari 18.00-23.00u Gemondse Quiz
Zaterdag 27 januari 20.00-01.00u Uitslag Gemondse Quiz Kloosterzicht
Maart
Maandag 25 maart 20.00-22.00u Algemene Ledenvergadering KNTS te Oirschot